Lirene Olejkowe serum do rąk, skórek i paznokci
Pojemność: 75ml
Cena: 10,99 zł
Dostępność: drogerie
O produkcie:
OLEJKOWE SERUM do rąk, skórek i paznokci intensywnie nawilża i wygładza skórę już po 1 zastosowaniu*.
Błyskawicznie się wchłania, pozostawiając delikatną, nietłustą warstwę ochronną, wyczuwalną nawet po kilku myciach dłoni. Intensywnie odżywcza formuła zawiera 3,5% kompleksu olejków (arganowego i babassu), dzięki czemu efektywnie eliminuje suchość, szorstkość i spierzchnięcie, sprawiając, że dłonie pozostają miękkie i delikatne przez dłuższy czas. Masło Shea regeneruje oraz łagodzi podrażnienia. Serum regularnie stosowane zmiękcza skórki oraz doskonale pielęgnuje paznokcie, odżywiając je i sprawiając, że stają się zauważalnie mocniejsze.
Błyskawicznie się wchłania, pozostawiając delikatną, nietłustą warstwę ochronną, wyczuwalną nawet po kilku myciach dłoni. Intensywnie odżywcza formuła zawiera 3,5% kompleksu olejków (arganowego i babassu), dzięki czemu efektywnie eliminuje suchość, szorstkość i spierzchnięcie, sprawiając, że dłonie pozostają miękkie i delikatne przez dłuższy czas. Masło Shea regeneruje oraz łagodzi podrażnienia. Serum regularnie stosowane zmiękcza skórki oraz doskonale pielęgnuje paznokcie, odżywiając je i sprawiając, że stają się zauważalnie mocniejsze.
Przyszła zima więc nasze dłonie potrzebują dużo większej uwagi i choć ręce jeszcze do niedawna nie wymagały ode mnie wzmożonej pielęgnacji to coś się zmieniło i zaczęłam szukać produktu, który w końcu je nawilży. Ponieważ słynny już krem pewnej norweskiej marki przestał pomagać zarówno mi jak i mężowi z ciekawością sięgnęłam po nowość Lirene. W składzie m.in. masło shea, olej babassu i arganowy. Ładna tubka, z której wyciskamy odpowiednią ilość produktu. Cena, pojemność - wszystko gra.
Producent zapewnia wygładzenie i nawilżenie już po pierwszym użyciu i wiecie co - nie ściemnia! Ten krem jest genialny i jak rozejrzałam się w sieci, zbiera same laury. Pięknie, delikatnie pachnie, błyskawicznie się wchłania co ja osobiście bardzo doceniam. A przy tym działa rewelacyjnie! Skóra jest faktycznie od razu ukojona i nawilżona. Regularnie stosowany nie tylko dobrze ją odżywia i wygładza, ale też utrzymuje w doskonałym stanie.
To jest dla mnie zdecydowanie hit tego roku!






































