Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Just krem do stóp z arniką, malwą i szałwią

4/08/2015

 Just krem do stóp z arniką, malwą i szałwią

Pojemność: 100 ml
Cena: 59 zł
Dostępność: KLIK

 O produkcie:
Krem do stóp z arniką, malwą i szałwią szybko się wchłania, pobudza i relaksuje stopy. Produkt długotrwale pielęgnuje i odżywia skórę oraz chroni ją przed wysuszaniem. Regularnie stosowany pomaga zapobiegać powstawaniu zrogowaceń.
Dzisiaj na blogu debiut szwajcarskiej firmy kosmetyków Just. Na rynku istnieje ponad 80 lat, więcej do poczytania o marce na stronie justpolska.pl oraz na FB.
Do testów jako stopomaniaczka oczywiście w pierwszej kolejności wybrałam sobie kremik do stóp.
Zamknięty w tubce z nakrętką, której forma mi się zdecydowanie nie podoba, wolę atomizery albo otwierane tubki. Skład bardzo długi i bogaty, dużo olei i ekstraktów w tym arnika, malwa i szałwia. Jest zatem ziołowo. Nie do końca rozumiem obecności w składzie PL czy SLS? Może ktoś mądrzejszy się wypowie.
Formuła kremu jest zdecydowanie bliższa gęstej, skondensowanej maści, przez co jego wydajność jest ogromna, starczy na wiele, wiele miesięcy, co w przyrównaniu do ceny na pewno ucieszy użytkownika.
Zapach kojarzy mi się z aptecznymi maściami, zdecydowanie wyraźnie wyczuwam szałwię i ona prowadzi prym w tej woni. Dość wyraźny jest także jakby mentol. Jest intensywny, ale nie duszący, bardziej odświeżający. 
Treściwość kremu nie wpływa na jego wchłanialność, skóra bardzo szybko pije produkt. Stopy są ukojone, nawilżone, gładkie i miękkie. Dłuższe stosowanie wpływa widocznie na poziom odżywienia skóry. 
Mimo minusów większych i mniejszych (forma tubki, dziwny długi skład i apteczna woń) krem wysoko plasuje się na liście moich ulubieńców. Bo dla moich suchych stóp przede wszystkim liczy się odżywienie i ukojenie.
Stawiam go na podium, drugie miejsce po The body shop hemp foot protector

You Might Also Like

10 komentarze

INSTAGRAM

Subscribe