Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Targi LOOK i beautyVISION 2017

5/31/2017

Targi LOOK i beautyVISION 2017


Tegoroczne targi Look i Beauty Vision 2017 to były już bodajże 6 moje targi pod rząd i muszę przyznać, że z roku na rok jest coraz lepiej. Więcej ludzi, firm, stoisk, gwiazd, przepychu, ale też większa konkurencja co dla nas jest super, bo oznacza tańsze zakupy i więcej promocji.
Od jakiś 3 czy 4 lat w ramach targów MTP organizuje Blog Beauty Day czyli towarzyszące spotkanie blogerów i vlogerów urodowych. Jest to okazja nie tylko spotkać się z dziewczynami, poplotkować, ale przede wszystkim w sposób VIPowski zwiedzić stoiska partnerskie, zadać milion pytać i zajrzeć za kulisy :) Frekwencja z roku na rok rośnie!
A same targi to coraz większe stoiska, coraz więcej pomysłu na promocje i korzystne ceny. Moje łupy oraz prezenty z Blog Beauty Day pokazywałam już na instagramie, recenzje produktów wkrótce.
Więcej info na temat targów, wystawców i imprez towarzyszących znajdziecie na http://beautyvision.mtp.pl/pl/
Do zobaczenia za rok!

You Might Also Like

5 komentarze

  1. Super ! :) Za rok postaram się na nich być :)

    OdpowiedzUsuń


  2. fuel up meals review That’s a good thing though the more bitter the taste, the more raw BHBs!In general, Keto Fuel tastes a lot better than past alternatives but still isn’t the delicious cocktail manufacturers claim it is. But that's totally fine as long as it works, right The one we like best comes in 4 pretty tasty flavors (we cover that one at the end).The Benefits of Keto Fuel - Does it Actually Work?Is Keto Fuel Safe
    http://www.cureidea.com/keto-fuel-diet/

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe