Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Spotkanie z marką AA Cosmetics - poniedziałek 24.06.2013r.

6/26/2013

W  poniedziałek, dzięki zaproszeniu sympatycznej Marty, udałam się do Warszawy gdzie miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z marką AA COSMETICS.

OCEANIC S.A. jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 30 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Celem firmy jest pomoc osobom, które mają skórę wrażliwą i skłonną do alergii, poprzez tworzenie bezpiecznych, skutecznych i nowoczesnych kosmetyków, które pozwolą im prowadzić normalne życie, bez dolegliwości alergicznych.
Marka od lat corocznie otrzymuje na swoje konto mnóstwo nagród więcej tu http://www.oceanic.com.pl/firma/wyroznienia/nagrody.htm

Filozofia jest prosta i niezmienna od początku - pomoc na różnych obszarach dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Asortyment mają ogromny, linii sporo, wpasowują się w trendy linią eco i nature spa. Sama byłam zdziwiona ilością produktów oraz np. specjalną linią dla diabetyków czy maściami dostępnymi w aptece.
Markę znam i doceniam od lat, szczególnie lubią ją bliscy memu sercu mężczyźni - tata i mąż :)


Na spotkaniu miałam przyjemność poznać Panią Dorotę Soszyńską - założycielkę marki, która swoją energią,optymizmem  i uśmiechem wręcz zaraża :) 
Gościem specjalnym spotkania była jedna z Ambasadorek marki - Monika Brodka, która oprócz swojej osoby przytargała ze sobą swoje płyty na których rozdawała autografy, dzielnie odpowiadała na wszelkie pytania i z chęcią robiła sobie z nami zdjęcia :)
Każda z nas mogła poddać się badaniu skóry, zostałyśmy obdarowane pełnymi siatkami kosmetyków dystrybuowanych przez markę m.in. linią John Frieda.
 

Spotkanie było niezwykle ciekawe i sympatyczne :) Mimo gorąca, zachwycało nas piękne miejsce - butik Désir Paris oraz świeże soki i przekąski. A przede wszystkim niezwykła otwartość osób które nas zaprosiły. 

Jeszcze kilka zdjęć od fotografa z agencji prasowej AKPA...

I wspólne zbiorowe na pamiątkę :) 

Nie wszystkich rozpoznaję ale od lewej Atqa, Krzykla, Kokarda Studio Make Up, Pani Dorota Soszyńska, Ja:D, Agata Ma Nosa, Agabil, Sauria, Monika Brodka, Ewalucja, Iwetto, Black Dresses, Obsession, Asia z Piękność Dnia :)

A wy znacie produkty AA COSMETICS ? :)


You Might Also Like

16 komentarze

 1. Super było znowu się zobaczyć!:*

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie nie widać wcale, ale byłam haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesteś z tyłu głowę i okulary widać, ja Cię poznałam... i znowu muszę oglądać relację z evemtu na którym być nie mogłam buuuuu

   Usuń
 3. Fajnie Was zobaczyć razem :)
  Sporo twarzy poznaję.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne towarzystwo, zazdroszczę spotkania! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spotkanie było bardzo udane, a pani Dorota oczarowała mnie swoim optymizmem i zaangażowaniem w rozwój marki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To się nazywa spotkanie, super.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę Wam tego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Musiało byc super:))zazdroszczę płyty brodki z autografem:))

  OdpowiedzUsuń
 9. jakie Wy piękne :) a Monia jak promieniała, ładniej jej w czerwonych ustach :)

  OdpowiedzUsuń
 10. o AA cosmetics słyszałam już wiele razy, podejrzewam że nawet miałam w domu kilka ich kosmetyków, ale nie zwróciłam na nie większej uwagi :) muszę się nimi bardziej zainteresować, bo firma wydaje się obiecująca. spotkanie pewnie było świetną zabawą :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super wyglądacie ,zazdroszczę takiego spotkania:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem pod ogromnym wrażeniem urody i elegancji Pani Doroty...

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe