Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Konkurs z Ambasadą Piękna

11/29/2013

Razem z firmą Ambasada Piękna mam przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie w którym do wygrania są produkty do pielęgnacji włosów.
Nagrody są następujące:
miejsce 1 to Odżywka CHI Keratin Leave In Conditioner + Argan Oil Serum 20ml
miejsce 2 to  Argan Oil Serum 50ml
miejsce 3 to Argan Oil Serum 20ml
miejsce 4 i 5 to kody rabatowe 25% na zakupy w Ambasadzie Piękna


O Argan Serum pisałam już jakiś czas temu. Odżywka jest nowością :)W konkursie mogą wziąć udział osoby obserwujące mój blog przez sieć Google bądź lubiące mnie na FB, a także lubiące fanpage firmy Jedwabne Kosmetyki (warunek łączny), które odpowiedzą na pytanie:
" Wybierz wymarzony produkt ze strony Ambasada Piękna i napisz dlaczego właśnie ten produkt chciałbyś mieć?"
Aby wziąć udział w rozdaniu należy zgłosić się w komentarzu w następującej formie:
- Obserwuję jako  (zaznaczyć, jeśli na FB + imię i pierwsza litera nazwiska)
- Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako (imię i pierwsza litera nazwiska)
- Mój mail to 
- Odpowiedz na pytanie
Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin. 


REGULAMIN KONKURSU
§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest dezemka zwana dalej "Organizatorem".
2. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach 29 listopada - 15 grudnia 2013 roku do końca dnia na łamach strony internetowej www.dezemka.blogspot.com
3. Regulamin stanowi podstawę konkursu i określa prawa oraz obowiązki jego Uczestników. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
4. Nagrody w konkursie stanowią produkty nowe, wymienione powyżej.
Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
5. Fundatorem nagród jest firma Ambasada Piękna.

§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
1. Uczestnikami konkursu mogą zostać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,  oraz osoby niepełnoletnie posiadające zgodę rodziców które spełnią warunki jakie określa ten Regulamin.
2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją przez Uczestnika niniejszego regulaminu.
3. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
4. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do podania danych zgodnych ze stanem faktycznym i prawnym.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane podane przez
Uczestnika – w tym dane konieczne do identyfikacji uczestnika.
6. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby które:
a) są publicznymi obserwatorami w/w bloga lub obserwują go przez portal Facebook oraz osoby będące "fanami" strony AMBASADA PIĘKNA  na Facebooku 
b) odpowiedzą na pytanie konkursowe (warunek łączny).

§3 PRZEBIEG I WARUNKI KONKURSU
1. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez napisanie w wyznaczonym czasie komentarza pod niniejszym wpisem na blogu www.dezemka.blogspot.com, a w nim podanie odpowiedzi na pytanie konkursowe, danych wstępnie identyfikujących użytkownika oraz swojego adresu mailowego.
2. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
4. Zwycięzców wybierze Organizator na podstawie przesłanych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. Wyniki zostaną ogłoszone po przeprowadzonej uprzedniej weryfikacji spełnienia warunków konkursu w przeciągu 7 dni od dnia jej zakończenia na stronie www.dezemka.blogspot.com, jednak nie później niż w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu
6. W terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu zwycięzca zobowiązany jest odesłać pocztą elektroniczną, na adres dezemka@gmail.com następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) adres na terytorium Polski, na jaki ma zostać dostarczona nagroda
7. W przypadku niedopełnienia obowiązków informacyjnych zawartych w ust.4 i 5 w określonym terminie, lub podania nieprawidłowych danych, zwycięzca traci prawo do nagrody.
8. Nagroda zostanie przesłana przez Fundatora pocztą na jego koszt.
Fundator podejmie tylko jedną próbę dostarczenia nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana przez zwycięzcę osobiście. Podczas  wydania nagrody na prośbę osoby wydającej nagrodę, jej odbiorca będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Za przesłanie nagród konkursowych przesyłką pocztową odpowiada Fundator. Organizator oraz Fundator nie ponoszą odpowiedzialności za użycie nagród niezgodnie z ich przeznaczeniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub nieterminowe dostarczenie przez Fundatora nagród do Zwycięzcy.
2. Wszelkie skargi i reklamacje związane z przebiegiem konkursu należy składać wyłącznie na piśmie w sposób elektroniczny wraz z uzasadnieniem do Organizatora konkursu w terminie nie przekraczającym 7 dni - licząc od daty zakończenia konkursu (liczy się data wpłynięcia korespondencji na serwer Organizatora).
3. Reklamacje, o których mowa w §4 punkt 2, Organizator rozpatrzy w terminie do 30 dni od daty jej otrzymania.
4. Konkurs nie podlega przepisom  Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

§5 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe Uczestników konkursu będą wykorzystane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997.(t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).  Administratorem danych osobowych jest Organizator.
2. Każdy Uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  przez Organizatora w celu przeprowadzenia konkursu oraz rozliczenia nagrody.
3. Uczestnik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.
5. Dane po zakończeniu konkursu tj. dostarczenia wszystkich nagród zostaną usunięte.

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Miałam tę mgiełkę CHI - jest całkiem niegłupim produktem.

  Życzę powodzenia wszystkim którzy wezmą udział!

  OdpowiedzUsuń
 2. Konkurs świetny ale dla mnie kosmetyki z olejkiem arganowym są za ciężkie.
  Ale życzę powodzenia osobom biorącym udział w rozdaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odżywka jest świetna. Naprawdę polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. - Obserwuję jako Izabela S.
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako Potwora Izydora
  - Mój mail to potworaizydora@gmail.com
  - Odpowiedź na pytanie: Marzy mi się BioSilk Volumizing Therapy, ponieważ moja czupryna wydaje się marnieć w oczach. Kilka włoskow na krzyż przylega do skóry głowy i nic się z tym nie da zrobić. Czy naprawdę bujne, gęste i lekkie włosy to marzenie ściętej głowy?

  OdpowiedzUsuń
 5. - Obserwuję jako: Alieneczka
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako Agnes Es
  - Mój mail to: alieneczka@o2.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Marzy mi się Odżywka CHI Keratin Leave In Conditioner, która okiełznałaby moje napuszone loczki. Chciałabym mieć odżywione i gładkie włosy... Pełne zdrowego blasku. Takie, abym nie musiała ich chować w kucykach, kokach itp.

  OdpowiedzUsuń
 6. zawsze robisz fajny konkretny regulamin :) praktyka zawodowa:P

  OdpowiedzUsuń
 7. - Obserwuję jako i lubie na FB Katarzyna Wierzba
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako Katarzyna Wierzba
  - Mój mail to kaja350@vp.pl
  - Odpowiedz na pytanie Marzy mi się http://ambasadapiekna.com/pl/chi-keratin-szampon-odbudowa-i-regneracja-955-ml.html do moich matowych,zniszczonych ciągłym rozjaśnianiem włosów.Chcę by w końcu odzyskały zdrowy wygląd i blask :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję jako Ania S. (FB)
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako Ania S.
  - Mój mail to: admin@saskakepa.info
  - Mój wymarzony produkt to kompleksowa odbudowa i ochrona: http://ambasadapiekna.com/pl/chi-keratin-zestaw-pielegnacyjny-regeneracja-i-odbudowa.html#op1 ... Mam długie włosy, farbowane, więc wymagają bardzo szczególnej troski. Taki zestaw to idealne rozwiązanie - odbudowuje zniszczenia spowodowane farbowaniem (m.in wysuszenie), wzmacnia włosy, ograniczając ich łamliwość, która jest zmorą wszystkich "długowłosych" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. -Obserwuje FB jako Patrycja L.
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako Patrycja L.
  - mój mail to patka_m@wp.pl
  - mój wymarzony produkt to CHI Enviro Smoothing Masque - moje włosy są farbowane, moja maksymalna długość to lekko za ramiona i dłuższe już nie dają rady urosnąć - tzn może i dają radę ale są w tak kiepskiej formie: suche, zniszczone, napuszone... A marzą mi się piękne i zadbane włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. -Obserwuję na FB jako Edyta L.
  - Obserwuję Jedwabne Kosmetyki jako Edyta L.
  - mój mail mirinda08@wp.pl
  - mój wymarzony zestaw kosmetyków to : http://ambasadapiekna.com/pl/keratynowa-odbudowa.html gdyż nie ma nic bardziej irytującego niż wyprostowanie włosów bez ochrony(czyli wysuszone na wiórek) a potem wilgotność dnia codziennego (śnieżek) i wszystko pal licho. Znam to z wielokrotnej autopsji,, a nie uczę się na błędach :) zestaw wygląda dość intrygująco. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. - Obserwuję na FB jako Magda S.
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako zaba233
  - Mój mail to: zaba233@gmail.com
  - Moje włosy były by zachwycone produktem - BIOSILK Volumizing Therapy Root Lifter. Dzięki niemu nie były by już oklapnięte, lecz cudownie uniesione, dzięki czemu było by ich więcej, a fryzura stałaby się bardziej puszysta. Ten produkt dodał by im też blasku, którego obecnie bardzo im brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 12. - Obserwuję jako (FB: Joanna Sz. https://www.facebook.com/joanna.szwant )
  - Jedwabne Kosmetyki obserwuję jako (Joanna Sz.)
  - Mój mail to: gatta2@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie: http://ambasadapiekna.com/pl/jedwab-biosilk-59-ml.html
  Tak naprawdę używam jedwabiu Biosilk od lat, idealnie się sprawdza na moje końcówki. Mam włosy cienkie i przetłuszczające się, całkowicie nie podatne na układanie. Staram się więc nie przesadzać z nakładaniem na nie kosmetyków, jeśli już coś stosuję to właśnie na końcówki, bo wtedy się ładnie błyszczą i wyglądają na zdrowe.

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe