Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Relaks na YouTube czyli moje ulubione kanały (niekonicznie kosmetyczne...)

2/07/2014

W telewizji nuda i wciąż powtórki, na film nie mam ochoty lub zwyczajnie czasu, mąż pracuje - serial odpada, a ja leżę i dogorywam - jak dobrze, że mam TV z YOUTUBE'm - moje ukochane kanały zawsze przyjdą z odsieczą, pomogą poprawić humor i zabiją czas...
I o ile do kosmetycznych nie zawsze umiem się przekonać (bo po bo mi oglądanie filmiku jak wykonać jakiś makijaż jeśli i tak nie chce mi się biec do łazienki go ćwiczyć :D) to kanały tzw. rozrywkowe trafiają w moją pustą próżnię, znakomicie ją wypełniając.
Chcę się dzisiaj nimi z Wami podzielić!


AdBuster - link do kanału


Czyli niesamowicie sympatyczny człowiek - nasz Wielkopolanin ;) obalający różnorodne reklamy i sprawdzające ich prawdziwość! Znam i oglądam od dawna! Teraz siedzi w Azji, więc i przy okazji testuje różne dziwności azjatyckie ;)AbstrachujeTV - link do kanału


Genialni sami w sobie - prześmiewczy, zabawni, z przymrużeniem oka komentują w swój specyficzny sposób wszystko co da się skomentować. Miliony wyświetleń, jeszcze więcej pomysłów, poznałam ich całkiem niedawno za sprawą kuzynki i natychmiast nadrobiłam wszystkie filmiki, często śmiejąc się do łez :)

SzymonMajewskiSam - link do kanału


Nadal go bardzo lubię i muszę przyznać, że niektóre filmiki na YT są w pełni trafne i widać w nich naprawdę sporo roboty!


5 sposóbów na...- link do kanału


Poznani całkiem niedawno i jeszcze w pełni przeze mnie nie odkryci, ale potencjał widzę duży :) Będę śledzić :)


Łukasz Jakóbiak link do kanału


Kanał Wam pewnie niektórym dobrze znany :) Ja lubię wywiady Łukasza, mój mąż nie przepada, dlatego oglądam jak go nie ma :D


SiostryKnys- link do kanałuTo bardzo specyficzny kanał i humor, tak bardzo, że niektóre rzeczy do mnie nie trafiają, ale można tu znaleźć naprawdę filmiki perełki.
Możemy tu zobaczyć zmienioną wręcz nie do poznania aktorkę Matyldę Damięcką :)


Oglądacie? Znacie? A może podrzucicie jakieś swoje perełki?
Ja się dopiero rozkręcam w YTbowym świecie więc z chęcią zobaczę to co polecacie :) 

Zdjęcia zostały zaczerpnięte z kanałów YT i należą do właścicieli tych kanałów.

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Abstrachuje TV to moi ulubieńcy. Łukasza też lubię chociaż czasami drażni mnie jego sposób mówienia i żarty, chociaż są dni, że nadrabiam wszystkie zaległości na jego kanale :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię Łukasza :) Niektóre filmiki Abstrachuje mnie śmieszą, inne nie :) No a Majewskiego odkryłam po tym, jak wrzucił parodię Filiżanki Wiśniewskiego, popłakałam się wtedy ze śmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam kanał Lisie Piekło. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość znam i często oglądam :) To dla mnie takie kanały, które lubię sobie puszczać "w tle" - jak sprzątam, jak maluję paznokcie, jak przeglądam blogi, a oni sobie wszyscy tam gadają do mnie z daleka ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Abstrachuje oglądam wyrywkowo.
  Podobnie jest z kanałem Łukasza.

  Pozostałych raczej nie kojarzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też subskrybuję abstrachuje.tv :D od początku, oni są tak szurnięci, że aż zabawni :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Adbustera i Łukasza Jakóbiaka ,abstrachuje jakos do mnie nie przemawia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Znam cześć z tych kanałów i lubię je oglądać :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiekszosc znam, ale musze zobaczyc Majewskiego

  OdpowiedzUsuń
 10. za adbustreme nie przepadam, a na Abstra muszę mieć nastrój, nie subskrybuję ich ;) tak samo z Łukaszem - oglądam wybiórczo to co mnie zainteresuje. w większości oglądam zagraniczne kanały, w większości beauty, choć w ostatnim czasie polubiłam kanał Mr.Kate :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie znam nic, koniecznie muszę zajrzeć na wszystkie kanały :)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe