Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Balea Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

5/01/2014

Balea 
Dwufazowy płyn do demakijażu oczu


Pojemność: 100ml
Cena: ok 10zł
Dostępność: drogerie DM, allegro, kokardi.pl 
Dzięki uprzejmości MizzVintage, która to przytargała mi tą dwufazówkę prosto z Berlina miałam możliwość w końcu ją przetestować. Po samych dobrych recenzjach oczekiwania miałam ogromne, ale niestety wyszło jak zwykle...
Plusy to cena, wydajność, niewielkie acz solidne opakowanie, które można zabrać w podróż, dobre dozowanie, delikatny zapach, dobre działanie - zmywa makijaż wodoodporny i zwykły bez problemu. Nie szczypie w oczy, nie podrażnia.
Minusy to bardzo szybkie ponowne rozwarstwianie się produktu tuż po zmieszaniu i już na płatku kosmetycznym, muszę się namachać, żeby był jednolity efekt, no i tłusta warstwa mocno wyczuwalna i robiąca tak zwaną mgłę na oku - nie lubię tego...
Ogółem zużyłam i zapominam - bye bye!

You Might Also Like

13 komentarze

 1. Wątpię żebym jeszcze kiedyś przekonała się do dwufazówek ;) Tej już na pewno nie przetestuję jeśli pozostawia tłustą warstwę i mgłę na oku ;/ Zdecydowanie w demakijażu wolę micele :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś się na nią bardzo paliłam, ale emocje na szczęście wygasły ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja generalnie nie lubię dwufazówek, wolę nietłusty micelek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chciałam spróbować, ale po Twojej recenzji chyba sobie odpuszczę. W wieczornej pielęgnacji nie mam ochoty na wyścig z czasem... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znoszę tłustej warstwy na oku, już wiem, że produkt nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też mam raczej średnie odczucia względem tej dwufazówki... U mnie też szybko się rozwarstwiała, no i owszem dobrze zmywała makijaż, ale dwufazówka z Lirene robi to znacznie szybciej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam go i generalnie jestem z niego zadowolona, choć faktycznie zostawia na skórze tłustą warstwę. Też tego nie lubię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze, że to taniocha i nie trzeba żałować wywalonych w błoto pieniędzy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie tylko u Ciebie średnio sie sprawdził ten produkt - mnie właśnie recenzje co do niego nie zachęcają :)

  OdpowiedzUsuń
 10. o, a ja właśnie wczoraj wróciłam z czeskiego DM-u z dwiema butelkami. zobaczymy, jak się sprawdzi, ja akurat lubię dwufazy, więc może nie będzie tak źle, ale szybkie oddzielanie warstw to fatalna sprawa :/

  OdpowiedzUsuń
 11. slyszlama o nim na YT ale nie mialam:)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe