Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Bye, bye wrinkles- Pożegnaj zmarszczki z Lirene czyli gdzie w Poznaniu się zrelaksować?

6/13/2014
CZYNNIK TRZECI WPŁYWAJĄCY NA ZMARSZCZKI  
STRES 
Stres...zabójca wszystkiego co dobre, prowodyr wielu chorób i schorzeń, okropieństwo z którym nie zawsze umiemy walczyć...Stan często indukujący się poza naszym jestestwem...
Dlatego - walczmy z nim! Jak tylko się da! Jednym ze sposobów jest relaks...odprężenie...A gdzie można się tak poczuć w Poznaniu? Zapraszam do obejrzenia moich propozycji :)

Zdecydowanie warto poznać to niezwykle klimatyczne i ciekawe miejsce w Poznaniu, zlokalizowane nad Wartą (zresztą cały teren nadwarciański sprzyja relaksowi). Co prawda pod gołym niebem tylko sezonowo - ale znajdziesz tam plażę, oryginalność, muzykę, relaks, spokój i chill out. Na słynnych kontenerach dzieje się bardzo dużo i każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno w dzień - z dziećmi jak i wieczorami czy nocą. 


Sporych rozmiarów kompleks, gdzie możesz się w pełni zrelaksować, czy to latem, korzystając z przy okazji z odkrytych zjeżdżali, czy zimą głęboko oddychając w gorących źródłach. Do tego baseny sportowe, świat saun, bicie rekordów, sztuczna fala, jacuzzi i wiele innych atrakcji.
Niestety ta przyjemność do najtańszych nie należy, warto też wybierać mniej oblegane terminy, ale mimo wszystko miejsce jest całkiem przyjemne i miło jest się tam udać raz na jakiś czas. 


Niezwykłe to miejsce w samym centrum Poznania, gdzie możesz głęboko odetchnąć i poczuć nie tylko głęboki relaks, ale to przemiłe uczucie, ze robisz coś bardzo dobrego dla swojego zdrowia. Przebywanie w grocie solnej znacząco redukuje stres i jest to udowodnione! Ma też mnóstwo innych właściwości, a w poznańskim solnym raju możesz dodatkowo poćwiczyć jogę czy poczytać książkę. Super sprawa, taka godzinka tylko dla Ciebie :)
Kilka słów o Poznańskim Zoo mojego autorstwa znajdziecie TUTAJ. Jest coś takiego w tym miejscu, że bardzo je lubię i honorowo muszę przynajmniej raz w roku odwiedzić. Zlokalizowane na terenie aż 117 ha daje wrażenie niezwykłej przestrzeni, wręcz dziczy i nieważnie kiedy bym tam nie była, nie ma tłumów, jest spokój, cisza, natura i zwierzaczki. Bardzo polecam!

Niezwykle urokliwie miejsce zatopione w szkle, znajdujące się dodatkowo w pięknym Parku Wilsona, do którego można trafić z różnych miejsc Poznania. Pewnie uświadczysz tam tłumy choć mi się nie zdarzyło. Lubię to gorące, pachnące tropikami miejsce, pełne roślin, zapachów, atmosfery natury.

A wy gdzie najlepiej się relaksujecie?
Zobacz także
bloga Cosmetic Freak relaks w Szczecinie

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Dobrze wiedzieć:) Być może dojdzie mi poza Ikeą miejsce w Poznaniu, do którego będę zaglądać:P

  OdpowiedzUsuń
 2. relaks to najlepiej gdzieś na kocyku, między drzewami, z dala od cywilizacji ;) polecam Wielkopolski Park Narodowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcześniej blogerka, teraz videoblogerka! Zapraszam do subskrypcji ;) https://www.youtube.com/user/CatherinessTV

  Z góry dziękuję ;**

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim numerem jeden jeśli chodzi o relaks w trakcie mieszkania w Poznaniu był ogród botaniczny...szczególnie latem i jesienią jest tam pięknie, można odetchnąć świeżym powietrzem, pospacerować wśród drzew i kwiatów...I na tygodniu nie ma tam za dużo ludzi. Piękne miejsce, zrobiłam tam wiele zdjęć w czasach studenckich :) I jeszcze jazda na rowerze w okolicach Malty - ale chodzi nie o wybetonowane ścieżki przy jeziorze, tylko o te okoliczne lasy i krzaczory, w których można niemal zabłądzić - idealny sposób na spędzenie letniego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne miejsca - u mnie to można sie zrelaksować w parku miejskim ale zawsze z rowerem i książką w torbie :)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe