Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

ELF Blush i Bronzer + Rozdania

4/14/2011

ELF - Blush And Bronzer Compact 

Jest to jeden z pierwszych produktów jakie zakupiłam w ELF, kusiła mnie jego praktyczność, 2w1 w małym pudełku, wszędzie można zabrać.


Pojemność: 12,3g
Cena: 3,5Ł
Tak jak większość produktów ELF zamknięty w ładnym, gustownym pudełeczku  z lusterkiem którego wadą jest duża podatność na zabrudzenia i odciski palców ;) 
W środku ukryty o dość dużej pojemności róż i bronzer. Nie wiem dlaczego zdecydowano się połączyć te dwa kolory. O ile róż jest naprawdę śliczny, z drobinkami, lecz wydaje mi się że delikatnymi, w pięknym różowo-brzoskwiniowym kolorze to bronzer tu kompletnie nie pasuje- mimo iż ładny jest jego kolor, nie wpada w pomarańcz to jest ciemny.Zbyt ciemny dla mojej skóry.
Mam wrażenie że niewiele znajdzie się osób którym obydwa kolory będą pasować, gdyż róż ładnie się prezentuje na jaśniejszych cerach, na ciemniejszych jest ryzyko że będzie mało widoczny, a bronzer znów odwrotnie, na jasnych zrobi maskę.


Swatche w świetle na zewnątrz

  


Swatche w świetle w pomieszczeniuOczywiście nie byłabym sobą gdybym spisała bronzer na straty. Zrobiłam z niego świetny cień, pięknie wygląda na oku, bardzo długo się trzyma, idealny na dzienny makijaż :) Naprawdę go lubię a jest go tak dużo że starczy mi na lata.

Jeśli zaś chodzi o róż to go ubóstwiam. Po pierwsze kolor jest delikatny i bardzo naturalny a drobinkom trzeba się naprawdę przyjrzeć, po drugie trzyma się na mojej twarzy bardzo długo, spokojnie cały dzień, a uwielbiam ten efekt, gdy patrzę wieczorem w lustro i nadal mam na twarzy nieskazitelny makijaż.
Prawda że to miłe ? :)
Doszły mnie natomiast słuchy że podobny o ile nie identyczny kolor różu posiada seria Studio i zwie się Candid Coral. Wydajność     5
Użytkowanie/Opakowanie     4
Pigmentacja/Kolor     3
Trwałość     4
Ogółem     4A na koniec przynoszę kolejne dwa rozdania

Rozdanie u Kamilanna-to-ja
Do wygrania paletka MAC!!!Rozdanie u Aneta galecka
Do wygrania zestaw Paese

You Might Also Like

6 komentarze

  1. ładne kolorki, a ten bronzer ma bardzo ladny kolor. Może spróboj go nałożyć ga bardzo bardzo bardzo miękkim pędzlem

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się ten róż jest piękny, jednak kolor bronzera już mniej mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też zapraszam na moje rozdanie: zwierzenia-kosmetykomaniaczki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe