Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Suhada maseczka do twarzy

5/19/2011

Lidl Stiftung & Co., Suhada Nature, Face Mask -Maseczka do twarzy  Granat i awokado

Pojemność : 75ml
Cena: 7-14zł
Kosmetyki dostępne wyłącznie w sieci Lidl. 
Filozofia serii to produkty wolne od parabenów, silikonów, barwników i parafiny. Co w składzie można tej maseczce zarzucić? - Alkohol i to dość wysoko...
Certyfikowana znaczkami kosmetyków naturalnych, w ciekawym opakowaniu przyciągającym wzrok w postaci bambusowej zakrętki. Tubka jest miękka, otwór niewielki, nic się nie wylewa, nie ma problemów z dozowaniem. Przeznaczona dla skóry normalnej i suchej. Jej zdaniem jest odżywienie, nawilżenie i pielęgnacja skóry - to właśnie robi. Skóra po aplikacji jest uspokojona, miękka, lekko odżywiona i lekko nawilżona, gładka. 
Maseczka nie zastyga, łatwo ją zmyć, jest kremowej konsystencji, posiada delikatny owocowy zapach, w którym po pół roku stosowania powoli wyczuwam ten nieszczęsny alkohol.
Dlaczego nieszczęsny? Dlatego że unikam go w kosmetykach ze względu na policzkowe zmiany idące w kierunku naczyniowym oraz dość wrażliwą skórę. Jednak ta maseczka nie podrażniła, nie ma po jej aplikacji zaczerwienień, niespodzianek, nie zapycha. Także jak najbardziej na plus.
Fajnie mieć ją w swojej kosmetyczce.

A wy używałyście jakiś produktów SUHADA?

Wydajność/Opakowanie     5
Zmywalność     5
Zapach     4
Działanie     4
Ogółem     4

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Dość wysokie noty jak na produkt Lidlowy :) Nie miałam jeszcze przyjemności z tą marką, ale widzę że warto przyjrzeć się lepiej następnym razem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba się skuszę na jakiś produkt z tej serii :) dużo dobrego o nich słyszę a szczególnie o tych maskach.. a to że nie zapycha przekonuje mnie jeszcze bardziej do nich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ano nawet wczoraj o niej i o mleczku pisałam u siebie, i także mam o tych produktach jak najlepsze zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak alkohol to u mnie odpada totalnie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostalas otagowana -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.com/2011/05/tag-top-10.html

  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To już drugi produkt, który ma tak dobre recenzje w blogosferze, nie używałam nigdy Suhady, do lidla mam zawsze za daleko :P jako maseczkowy freak muszę się jej przyjrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurcze, wpadałam czasem na Twojego bloga, patrzę w poście samo zdjęcie i cena, nie znam, więc nawet nie komentuję. Dopiero dziś odkryłam że pod spodem jest przycisk pokaż więcej.... Kochana zmień to bo pewnie nie tylko ja byłam w błędzie:)

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe