Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Wyniki rozdania Eris Vitaceric

7/22/2012Nadszedł czas na wyniki konkursu Vitaceric. Odpowiedzi wpłynęło sporo bo ponad 100, a ich czytanie przyniosło mi dużo frajdy, ale też nie lada zagwozdkę. Wybór ogromnie trudny!Czytałam kilkukrotnie z obawą, że nie wybiorę najlepszych no bo się po prostu nie dało,  więc postawiłam na pierwsze odczucia.

TARARAM!

Eris VITACERIC multifunkcyjny krem witalizujący leci do

Paulina05 (paulina05@...)


Poziomką!Wszyscy kochają poziomki, za ich słodycz kuszącą podniebienie, za to że są jak marzenie, niby ciężko dostępne, a można je znaleźć w lesie, każdy deser z poziomką radość sercu niesie. Tak malutkie a wiele funkcji mają i dorośli i dzieci je wprost uwielbiają.Urocza postać, smak nie do podrobienia. Nie mam im nic do zarzucenia :) Czeka się na nie cały rok z niecierpliwością i jest to wynagrodzone kpodniebienia przyjemnością.

Eris VITACERIC rewitalizujący krem na noc leci do

 Erka (erka1985@....)
Pomarańczą - troszkę szorstką na pozór (z wierzchu), troszkę cierpką, troszkę zgorzkniałą jednak dla tych co dotrą do samego sedna byłabym słodka jak najsłodsza pomarańcza na świecie. Tyle różnorodności w jednym owocu!

Dziewczyny gratuluję!

Czekam na Wasze adresy zgodnie z regulaminem 7 dni.

Dziękuje wszystkim za udział:*


Przy okazji przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień rozdania WAKACYJNY ZESTAW LIRENE OD MERLIN.PL - serdecznie zapraszam :)

You Might Also Like

20 komentarze

INSTAGRAM

Subscribe