Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Konkurs z Dermedic - wygraj zestaw Hydrain3

10/29/2012

Razem z firmą Dermedic mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy zestawy produktów Dermedic :) 
Każdy zestaw do świetne produkty z serii Hydrain 3 - maska nawadniająca oraz krem nawilżający o dogłębnym działaniu (wartość zestawu ok. 60zł).

W konkursie mogą wziąć udział osoby obserwujące mój blog przez sieć Google bądź lubiące mnie na FB, a także lubiące fanpage firmy Dermedic KLIK (warunek łączny), które odpowiedzą na pytanie:

" Dlaczego chciałabyś/chciałbyś wypróbować dermokosmetyki Dermedic?"

Aby wziąć udział w rozdaniu należy zgłosić się w komentarzu w następującej formie:
- Obserwuję jako  (zaznaczyć, jeśli na FB + imię i pierwsza litera nazwiska)
- Dermedic obserwuję jako (imię i pierwsza litera nazwiska)
- Mój mail to 
- Odpowiedz na pytanie
Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin. 


REGULAMIN KONKURSU

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest dezemka zwana dalej "Organizatorem".
2. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach 29 października - 18 listopada 2012 roku na łamach strony internetowej www.dezemka.blogspot.com
3. Regulamin stanowi podstawę konkursu i określa prawa oraz obowiązki jego Uczestników. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
4. Nagrody w konkursie stanowi trzy zestawy kosmetyków DERMEDIC HYDRAIN3
- maska nawadniająca 50g
- krem o dogłębnym działaniu 50g
Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
5. Fundatorem nagród jest firma Dermedic.

§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
1. Uczestnikami konkursu mogą zostać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,  oraz osoby niepełnoletnie posiadające zgodę rodziców które spełnią warunki jakie określa ten Regulamin.
2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją przez Uczestnika niniejszego regulaminu.
3. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
4. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do podania danych zgodnych ze stanem faktycznym i prawnym.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane podane przez
Uczestnika – w tym dane konieczne do identyfikacji uczestnika.
6. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby będące publicznymi obserwatorami w/w bloga lub obserwujących go przez portal Facebook oraz osoby będące "fanami" strony DERMEDIC  na Facebooku (warunek łączny).

§3 PRZEBIEG I WARUNKI KONKURSU
1. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez napisanie w wyznaczonym czasie komentarza pod niniejszym wpisem na blogu www.dezemka.blogspot.com, a w nim podanie odpowiedzi na pytanie konkursowe, danych wstępnie identyfikujących użytkownika oraz swojego adresu mailowego.
2. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
4. Zwycięzców wybierze Organizator na podstawie przesłanych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. Wyniki zostaną ogłoszone po przeprowadzonej uprzedniej weryfikacji spełnienia warunków konkursu w przeciągu 7 dni od dnia jej zakończenia na stronie www.dezemka.blogspot.com, jednak nie później niż w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu
6. W terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu zwycięzca zobowiązany jest odesłać pocztą elektroniczną, na adres dezemka@gmail.com następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) adres na terytorium Polski, na jaki ma zostać dostarczona nagroda
7. W przypadku niedopełnienia obowiązków informacyjnych zawartych w ust.4 i 5 w określonym terminie, lub podania nieprawidłowych danych, zwycięzca traci prawo do nagrody.
8. Nagroda zostanie przesłana przez Fundatora pocztą na jego koszt.
Fundator podejmie tylko jedną próbę dostarczenia nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana przez zwycięzcę osobiście. Podczas  wydania nagrody na prośbę osoby wydającej nagrodę, jej odbiorca będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Za przesłanie nagród konkursowych przesyłką pocztową odpowiada Fundator. Organizator oraz Fundator nie ponoszą odpowiedzialności za użycie nagród niezgodnie z ich przeznaczeniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub nieterminowe dostarczenie przez Fundatora nagród do Zwycięzcy.
2. Wszelkie skargi i reklamacje związane z przebiegiem konkursu należy składać wyłącznie na piśmie w sposób elektroniczny wraz z uzasadnieniem do Organizatora konkursu w terminie nie przekraczającym 7 dni - licząc od daty zakończenia konkursu (liczy się data wpłynięcia korespondencji na serwer Organizatora).
3. Reklamacje, o których mowa w §4 punkt 2, Organizator rozpatrzy w terminie do 30 dni od daty jej otrzymania.
4. Konkurs nie podlega przepisom  Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

§5 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe Uczestników konkursu będą wykorzystane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997.(t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).  Administratorem danych osobowych jest Organizator.
2. Każdy Uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  przez Organizatora w celu przeprowadzenia konkursu oraz rozliczenia nagrody.
3. Uczestnik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.
5. Dane po zakończeniu konkursu tj. dostarczenia wszystkich nagród zostaną usunięte.

You Might Also Like

63 komentarze

 1. - Obserwuję jako JealousJelly
  - Dermedic obserwuję jako Justyna D.
  - Mój mail to justysiaa893@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: Jest jesień, a na mojej twarzy zaraz jest wysyp niespodzianek (uroki cery trądzikowej) i używam kremów, które pomagają mi walczyć z nim, ale działają wysuszająco i potrzebuję głębokiego nawilżenia, a ta seria byłaby idealna dla mnie na tę porę

  OdpowiedzUsuń
 2. - Obserwuję jako Mała Mu
  - na facebooku Adiszo Urlaub
  - Dermedic obserwuję jako Adiszo Urlaub
  - Mój mail to: adrianna.z@poczta.fm
  - Odpowiedz na pytanie: Mam przesuszoną skórę, próbowałam już kilku różnych produktów ale zazwyczaj nie pomagały lub miałam po nich buzie trędowatego nastolatka, dlatego bardzo chciałabym wypróbowała Dermedic.

  OdpowiedzUsuń
 3. - Obserwuję jako: Karola
  - na facebooku: Karola G
  - Dermedic obserwuję jako: Karola G
  - Mój mail: karola198506@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie: O tej porze roku moja skóra się buntuje, jest sucha, szczypie i się łuszczy a nawet wolę nie myśleć co będzie zimą. Mam już peeling i balsam do ciała z tej serii i świetnie działają na moją skórę więc maseczka i krem byłaby wspaniałym uzupełnieniem mojej pielęgnacji i pewnie uratowałyby moją skórę w tak ciężkim dla niej okresie.

  OdpowiedzUsuń
 4. - Obserwuję jako One_LoVe a na fb jako my-love-cosmetics
  - Dermedic obserwuję jako my-love-cosmetics
  - Mój mail to 34onelove@gmail.com

  - Odpowiedz na pytanie: Dzięki boxowi Shiny miałam okazję poznać kilka produktów marki Dermedic i każdy polubiłam. Powyższy krem i maseczkę chętnie podarowałabym mojej siostrze (ja do pielęgnacji cery staram się wybierać tylko naturalne produkty), na pewno byłaby z nich zadowolona.


  akceptuję regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 5. - Obserwuję jako sienia_88, na fb jako Ewa O.
  - Dermedic obserwuję jako Ewa O.
  - Mój mail to sienia_88@interia.pl
  - Chciałabym, bo dawno temu używałam kosmetykó tej marki i miło to wspominam, chętnie spróbowałabym nowości od Dermedic, wyglądają zachecająco. A jeszcze chętniej podarowałabym je komuś bliskiemu, bo tym na którym nam zależy chcemy dawać to co najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. - Obserwuję jako kamilka5555, na FB jako Kamila G.
  - Dermedic obserwuję jako Kamila G.
  - Mój mail to kamilka5555@wp.pl
  - Chciałabym, bo kosmetyki dla mojej siostry. Od jakiegoś czasu boryka się z problemem trądziku. Jej cera strasznie się przesuszyła od wszelkich maści i kremów. Myślę, że bardzo by się ucieszyła, gdyby zamiast kolejnego kremu "anty wypryskom" mogła użyć wyjątkowego, świetnie nawilżającego, ekskluzywnego kremu na swojej cerze.

  OdpowiedzUsuń
 7. - Obserwuję jako Monika J., na FB jako Monika Mraia.
  - Dermedic obserwuję jako Monika Maria
  - Mój mail to monjak52@wp.pl
  - Chciałabym wygrać te kosmetyki, aby wreszcie przynieść ulgę mojej cierpiącej w chłodne dni na przesuszenie skórze i znaleźć kosmetyki, które będą idealne dla mojej 30-letniej skóry (a już zaczęłam się cieszyć, że po 30 wcale nie jest tak trudo dobrać kosmetyki...)

  OdpowiedzUsuń
 8. - Obserwuję jako procentova
  - Dermedic obserwuję jako Dominika G.
  - Mój mail to dominikagrela2@gmail.com
  - Chciałabym je wypróbować, ponieważ słyszałam o nich tak wiele dobrego! A szczególnie o maseczce nawadniającej. Moja skóra to niestety niezły suchelec, szczególnie podczas takiej jesienno-zimowej aury, która panuje teraz. Mam pełno suchych skórek oraz czerwonych plamek na twarzy, które spowodowane są odwodnieniem skóry. Dlatego moja skóra na pewno bardzo cieszyłaby się z takiego prezentu i cichutko liczy na to, że uda jej się wygrać :]

  OdpowiedzUsuń
 9. - Obserwuję jako agf
  - Dermedic obserwuję jako Aleksandra F.
  - Mój mail to a.filipowska@poczta.onet.pl
  - Do tej pory firmy Dermedic kupowałam krem do opalania. Jako, że mam skórę wrażliwą i zdarzało mi się dostać od słońca piekielnego uczulenia na dekolcie, szyi czy brodzie to skusiłam się i w aptece kupiłam coś lepszego niż zwykły balsam. I się nie zawiodłam! Dlatego chętnie skorzystałabym i przetestowała inny kosmetyk tej firmy, bo być może i on spełniłby moje potrzeby.

  OdpowiedzUsuń
 10. - Obserwuję jako: Sabii
  - na facebooku: Sabina S.
  - Dermedic obserwuję jako: Sabina S.
  - Mój mail: sabela87@gmail.com
  - Chciałabym bym przetestować kosmetyki Dermedic, sprawdzając czy ich działanie jest skuteczne dla mojej wiecznie problemowej skóry.

  OdpowiedzUsuń
 11. -Obserwuję jako Kayah Planeta
  -na facebooku: Planeta Kayah
  -Dermedic obserwuję jako: Planeta Kayah
  -Mój mail: planetakayah@gmail.com
  Chciałabym przetestować kosmetyki Dermedic, ponieważ o tej porze roku moja skóra jest wymagająca i pragnie, aby ktoś się porządnie o nią zatroszczył.

  OdpowiedzUsuń
 12. - Obserwuję jako Kasienka23 + na Fb jako Świat Kasi
  - Dermedic obserwuję jako Świat Kasi
  - Mój mail to nefretari23@gmail.com
  - Mam cerę suchą i szukam wciąż idealnego zestawu dla mojej skóry. Mam nadzieję, że ten zestaw mógłby mi dać szansę na piękną, dobrze nawilżoną skórę.

  OdpowiedzUsuń


 13. - Obserwuję jako ( na FB : Julia K.) ( Przez Google Monika I)
  - Dermedic obserwuję jako Julia K (FB)
  - Mój mail to : normalnie1o8@onet.pl
  - Odpowiedz na pytanie:
  Państwa kosmetyki, chciałabym wypróbować, z powodu zaciekawienia działaniem produktów. Jestem zainteresowana również waszymi kosmetykami ze względu na nadchodzącą zimę, przez którą skóra w mroźne dni zaczyna wyglądać niezdrowo z powodu przesuszenia. Szukam swojego ideału :)

  OdpowiedzUsuń
 14. -Obserwuję jako: na FB- Aleksandra S.
  -Dermedic obserwuję jako: Aleksandra S.
  -Mój mail to: olejsza_sk@autograf.pl
  -Odpowiedz na pytanie:
  Nie będę orginalna, jak napiszę że chciałabym wypróbować kosmetyków Dermedic, ponieważ moja skóra jest przesuszona po licznych zabiegach i maściach związanych z trądzikiem. Ale mimo tego, jest to sama prawda. Jeszcze 2 lata temu bałam się stosować jakichkolwiek nowości, które pojawiały się w aptekach dla cery trądzikowej. Teraz jestem na takim etapie, że szukam "tych" odpowiednich kosmetyków. Kupiłam kiedyś tonik z serii Dermedic, ale długo się nim nie cieszyłam, gdyż siostra go sobie pożyczyła. Tyle dobrego, że też była zadowolona:-) Po tym jakże krótkim doświadczeniu z kosmetykami serii Dermedic, postanowiłam wziąć udział w konkursie licząc, że będę miała przyjemność wypróbowania ich. Słyszałam od koleżanek, że kosmetyki Dermedic są na prawdę skuteczne, nie podrażniają skóry, są delikatne, a jak wiadomo przy cerze suchej albo podrażnionej jest to bardzo istotne. Fajnie byłoby je wypróbować po tylu pozytywnych opiniach.

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako kubekczekolady
  - Dermedic obserwuję jako Klaudia F.
  - Mój mail to phideaux18@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: Mam od jakiegoś miesiąca nawrót problemów z cerą, pojawiają się wypryski, wygląda szaro, bez życia ... Ohyda ;-) Przydałoby mi się coś nawilżającego i odżywiającego, dlatego zgłaszam się chętnie i z nadzieją, że Dermedic mógłby okazać się cudotwórcą ;-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako kubekczekolady
  - Dermedic obserwuję jako Klaudia F.
  - Mój mail to phideaux18@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: Mam od jakiegoś miesiąca nawrót problemów z cerą, pojawiają się wypryski, wygląda szaro, bez życia ... Ohyda ;-) Przydałoby mi się coś nawilżającego i odżywiającego, dlatego zgłaszam się chętnie i z nadzieją, że Dermedic mógłby okazać się cudotwórcą ;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. ***oberwuję jako bentkuff
  ***Oberwuję Dermedic na fb jako Sylwia A. K.
  ***mail: bentkuff@wp.pl
  ***odpowiedx na pytanie: chcę przetestowac dermedic bo się spóźniłam na promocję w SuperPharm w Porcie Łódź gdzie kremik był po 22 PLN :((

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako Marie,
  na fb lubie Dermedic jako La vie selon Marie
  mail: lavieselonmarie@gmail.com
  odpowiedz:
  Zawsze kiedy naschodzi jesienno-zimowy czas moja mieszana i dosc tlusta cera jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki zmienia sie w niemozliwego do ogarniecia sucharka :(. Do tego dochodzi wroclawska twarda woda i niestety klopot z nawileniem mam niemały.
  Trudno jest mi znalezc kosmetyki, ktore nawilza moja skore dostatecznie. Najczesciej po kilku godzinach skora jest jakby nieposmarowana zadnym kosmetykiem. Marze, zeby obudzic sie rano i czuc nawilzona skore, a nie miec wrazenie ze nie nalozylam czegos na noc.
  Z drugiej strony, czesto okazuje sie ze jezeli juz cos nawilza i utrzymuje sie na skorze cala noc/dzien to najczesciej zawiera bardzo komedogenne skladniki.
  Na serie Hydrain3 zerkam od dawna i teraz jesienia chcialabym ja posiadac bardziej niz kiedykolwiek wczesniej!

  OdpowiedzUsuń
 19. - Obserwuję jako Ola Hruszka
  - Dermedic obserwuję jako Aleksandra H.
  - Mój mail to olahruszka@gmail.com
  - Mam bardzo wrażliwą skórę, a kosmetyki DERMEDIC są właśnie linią dermokosmetyków, dlatego chciałabym je wypróbować oraz sprawdzić czy są one odpowiednie dla mojego typu skóry.

  OdpowiedzUsuń
 20. - Obserwuję na FB jako - Angelika W
  - Dermedic obserwuję jako - Angelika W
  - email - nelinka@onet.pl
  - Moja skóra woła o pomstę do nieba :) ! 100% wody w wodzie to coś czego pragnie i chyba jedyna szansa żeby suchość zniknęła raz na zawsze, takie pogotowie ratunkowe w krytycznej sytuacji. Mojej skórze także należy się trochę luksusu i chwila wyłącznie dla niej. Nie wyobrażam jej sobie bez kosmetyków Dermedic :)

  OdpowiedzUsuń
 21. - Obserwuję jako FB aniabednarz (Anna B), google Anna Bednarz
  - Dermedic obserwuję jako FB aniabednarz (Anna B), google Anna Bednarz
  - Mój mail to bedania@wp.pl
  - Mam wrażliwą i trudną cerę, skłonną do wysuszania i pękania, przez co nieestetycznie, nawet pod makijażem, delikatnie pęka. Potrzebuję kosmetyku, który zapewni mi długotrwale i mocne nawilżenie. Dodatkowo wrażliwośc mojej cery powoduje, że mam niewielki wybór kosmetyków, większość z tych, których do tej pory próbowałam wywoływala reakcję uczuleniową. Nie ukrywam też, że nie mogę sobie pozwolić na kosmetyki z najwyższej półki, a z tego co widziałam pod względem ceny - kosmetyki Dermedic byłyby dla mnie dostępne - rosnądna cena za wysoką jakość :-) Dlatego też, bardzo chciałabym wyprobować Dermedic Hydrain3 - być może to jest to czego szukam!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Blog Dezemka obserwuję jako: Magdalena M.
  Na facebooku jako: Magdalena M. (madzior79)
  Dermedic obserwuję jako: Magdalena M. (madzior79)

  Mój e-mail: madzior_k@op.pl

  A dlaczego ja chcę wypróbować dermokosmetyki Dermedic:

  Wszystkie dermokosmetyki Dermedic powstają na bazie 100% wody,
  nieskazitelnie czystej, krystalicznej, wręcz nieziemskiej.
  Chciałabym poczuć na skórze dotyk tak nieskalanego dobra
  stworzonego w wyniku doskonałej współpracy natury i nauki.

  Wszędzie, gdzie się nie obrócimy, gdzie się nie znajdziemy,
  tylko konserwanty, sztuczne dodatki, ulepszacze, pestycydy itd.
  A woda to podstawowy dar matki natury, bez wody świat zginie,
  bez wody ani człowiek, ani zwierzęta i rośliny nie mogą żyć.

  Więc jeśli tylko jest możliwość, by moja skóra doznała rozkoszy
  nawilżenia wodą w najczystszej jej postaci - to w jej imieniu,
  jak i swoim bardzo bardzo o to proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 23. obserwuję blog jako Jula Ant
  na FB Dermedic jako Julita A.
  mail: juless@vp.pl
  Chcę wypróbować Dermedic: Mam suchą, wrażliwa skórę, do której bardzo ciężko jest mi dobrać kosmetyki, których nawilżające działanie w pełni by mnie zadowoliło. Do tej pory trafiałam na lepsze i gorsze produkty, ale jeszcze żaden nie zachwycił mnie na tyle, bym ofiarowała mu stałe miejsce na łazienkowej półce. Mam nadzieję, że może Dermedic będzie tym, któremu jako pierwszemu się uda?

  OdpowiedzUsuń
 24. 219 fanka na FB [Dezemka bloguje] - Asia K.
  10 844 fanka na [FB Dermedic] - Asia K.
  mail- somber_princess@op.pl

  Dlaczego chciałabym wypróbować kosmetyki? Bo reklamy w telewizji mnie nie przekonują. Wszystkie aktorki/modelki są tam przerobione w tym samym Photoshopie i wszystkie wyglądają tak samo, bez względu na to, co reklamują. Jestem nieszczęśliwą posiadaczką ładnej buzi, ale przesuszonej cery z atopowym zapaleniem skóry. Od lat próbuję uporać się z doborem dobrze nawilżającego kremu, ale niestety zupełnie mi się to nie udaje. Po przebytym, kilkuletnim trądziku moja cera woła o pomstę do nieba... Nieskutecznie, bo do tej pory nic to nie dało :( Bardzo chciałabym w końcu mieć kosmetyk, który przywróci moją cerę do stanu używalności i pozwoli mi cieszyć się tym, co dostałam najpiękniejszego od natury- siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Zachęcam bardzo do stosowania Dermedic Hydrain 2 (krem o przedłużonym działaniu)przeznaczonym do cery suchej.Stosuję go już od ponad roku i uważam,że jest jednym z najlepszych kremów do twarzy,szyi i dekoldu jakich do tej pory stosowałam.Gwarantuje ,że już po krótkim stosowaniu Wasza cera będzie świetnie nawilżona przez cały dzień.Naprawdę polecam

  OdpowiedzUsuń
 26. - Obserwuję jako: Sweetheart90
  - Dermedic obserwuję jako: Marika.K
  - Mój mail to: mala5102@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Nie będę oryginalna pisząc, że tak jak każda kobieta, marzę o pięknej skórze. Jednak, jak wiadomo kapryśna, jesienna pogoda nie sprzyja jej promiennemu wyglądowi mróz, wiatr i ciągłe zmiany temperatury robią swoje. Dlatego aby mieć idealnie gładką i zdrowo nawilżoną skórę chciałabym wypróbować kosmetyki DERMEDIC HYDRAIN3, może to właśnie one sprawią że moja przesuszona cera będzie wreszcie odpowiednio nawodniona i zregeneruje się. Bo o skórę przecież trzeba dbać jak o drogocenny skarb, w końcu mamy tylko jedną:)

  OdpowiedzUsuń
 27. - Obserwuję jako Renata D.
  - Dermedic obserwuję jako Renata D.
  - Mój mail to: rendus@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Kiedy miałam 20 lat wydawało mi się, że tak zostanie na zawsze. Męczyła mnie moja tłusta cera, a każdy pojawiający się pryszcz wydawał się wtedy tragedią. Dzisiaj mam 43 lata i ze smutkiem patrzę jak moja cera szarzeje i więdnie. Już nie jest zwarta i sprężysta jak dawniej, a do tego te rozszerzone pory i drobna sieć nieregularnych zmarszczek...
  To w tak widoczny i bezpardonowy sposób odchodzi młodość i świeżość. Chciałoby się zatrzymać czas ale to przecież niemożliwe. Można jednak złagodzić skutki mijającego czasu, aplikując cerze składniki i minerały których potrzebuje. Można ją nawodnić,by tchnęła świeżością jak trawnik po męczącej zimie. Wiem, że moja skóra potrzebuje, by ją odżywić i nawodnić. Wiem, że moja cera potrzebuje skuteczności kosmetyków Dermedic Hydrian i dlatego marzę aby je wypróbować na własnej skórze. A moja skóra czeka na ich pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 28. Stronę lubię na FB - Aniela M.
  Dermedic lubię jako - Aniela M.
  Mój mail to: aniela.michalak@gmail.com

  Bardzo, bardzo chciałabym wygrać ten zestaw, żeby podarować go mojej siostrze. Joaśka ma 19 lat i cerę suchą niczym pustynia w pełnym słońcu. Niestety, jej skóra nie prezentuje się najlepiej, co wie zresztą każda posiadaczka tak problematycznej cery. Jest napięta, chyba boli, ciężko przynieść jej ulgę i odpowiednio nawilżyć. Co najgorsze, "łuszczy się niczym parmezan" - to już słowa Asi :) Wiadomo, że żadna nastolatka nie pokaże się publicznie bez makijażu, ale w przypadku Joaśki sprawa nie jest taka prosta, ponieważ jej skóra pod perfekcyjnie nawet dobranym podkładem męczy się jeszcze bardziej i złuszcza warstwami, co nie wygląda fajnie.
  Asia jest moją jedyną siostrą i mam tylko ją, dlatego bardzo, bardzo, bardzo chciałabym, żeby była szczęśliwa, pewna siebie i ślicznie wyglądała.
  Taki prezent z pewnością ulżyłby trochę w jej skórnych problemach i wywołał uśmiech na jej twarzy, co cieszyłoby mnie najbardziej na świecie! :)

  Poza tym, tej, my - dziewuchy z Poznania - musimy się wspierać, coby się szczunom podobać, być słodkim niczym klymy i pięknie zajadać świętomarcińskie rogale już w tę niedzielę! :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  A.

  OdpowiedzUsuń
 29. Obserwuję jako: Agata
  Na FB lubię jako: Halina T.
  E_mail: halina_26@onet.pl

  Mogłabym napisać dlatego, że kocham Dermedic kosmetyki i są to najlepsze na świecie specyfiki. Że jestem tej marce wierna od lat wielu i nie znalazłam jeszcze lepszego kosmetycznego modelu. Jednak prawda jest całkiem inna i mówiąc ją, wcale nie czuję się winna. Nie znam tych kosmetyków, nie wiem czy mogę je porównać do słońca promyków. Zapewne wiele jest prawdy w tym co napisałam i szczerze mówiąc, potwierdzić te przypuszczenia sama bym chciała. Przetestować produkty Dermedic - Wasze i od dziś mówić – kosmetyki NASZE :-)

  OdpowiedzUsuń
 30. - Obserwuję jako tosiaczek666 (na fb jako Anita W.)
  - Dermedic obserwuję jako: Anita W.
  - Mój mail to tosiaczek666@o2.pl
  - Odpowiedz na pytanie:

  Nigdy wcześniej nie miałam styczności z tymi kosmetykami. Nie znam ich i nie wiem jak działają. Jednak mam spore problemy zwłaszcza z suchą skórą na nogach i jeżeli chociaż w minimalnym stopniu mogłyby one mi pomóc i nie drapałabym się przez pół nocy po łydkach to bardzo chciałabym je wypróbować! :)

  OdpowiedzUsuń
 31. - Obserwuję jako : Anna K
  - Dermedic obserwuję jako : Anna K
  - Mój mail to : zagadkoowa@interia.pl
  - Odpowiedz na pytanie :

  Chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic ponieważ nieubłaganie zbliża się coraz mroźniejsza zima, a ja chciałabym móc w tym czasie odpowiednio pielęgnować swoją skórę twarzy. Zestaw ten pozwoliłby mojej skórze poczuć się świeżo, lekko. Kosmetyki Dermedic cenię sobie naprawdę bardzo dlatego tym bardziej chciałabym przetestować ten zestaw. Moja skóra wciąż napotyka nowe problemy, dlatego też chciałabym chociaż w małym stopniu pomóc im używając tych boskich kosmetyków.

  OdpowiedzUsuń
 32. - Obserwuję jako: zaba233 , FB: Magda S.
  - Dermedic obserwuję jako: Magda S.
  - Mój mail: zaba233@gmail.com
  - Dzięki kosmetykom Dermedic mogłabym przywrócić mojej skórze upragnioną gładkość.
  Już nie była by taka przesuszona i nieprzyjemna w dotyku.
  Marzy mi się skóra doskonale nawilżona, o zdrowym wyglądzie, pełna świeżości i niepodrażniona.
  Czuję, że dzięki kosmetykom Dermedic moja skóra wyraźnie by wypiękniała:)

  OdpowiedzUsuń
 33. -OBSERWUJĘ NA FB JAKO EWA G
  -Dermedic obserwuję jako: EWA G
  - Mój mail: ewis1@interia.pl
  -kupiłam HYDRAIN3 HIALURO peeling enzymatyczny który poleciła mi pani w aptece i w ten sposób zainteresowałam się cała serią tego produktu .Stosuję peeling systematycznie i jestem nim zachwycona chciałabym mieć możliwość wypróbowania całej linij a mam skórę suchą , odwodnioną i jeśli sprosta moim oczekiwaniom pozostać z nimi na bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 35. - Obserwuję jako na FB-Marcelina R
  - Dermedic obserwuję jako Marcelina R
  - Mój mail to:marcelinka915@wp.pl

  Chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic ponieważ moja skóra należy do gatunku tych suchych. Intensywne nawilżanie to podstawa. Pogoda,która jest za oknem i która będzie niebawem absolutnie nie jest przychylna mojej skórze. Mam nadzieję,że kosmetyki Dermedic pomogłyby mi zwalczyc moje problemy i dzięki temu uczynic mnie szczęśliwszą osobą:)

  OdpowiedzUsuń
 36. - Obserwuję jako alice139
  - na facebooku Alicja Ś
  - Dermedic obserwuję jako Alicja Ś
  - Mój mail to: alice139@interia.pl

  Lustereczko powiedz przecie,
  Czy moje ciało chętnie widzieć chcecie ?
  A ono odpowiada bez wątpienia,
  Iż moja skóra na gorsze się zmienia.
  Zima to dla mojej skóry nie idealna pora,
  W tym czasie przebarwienia to szczególna zmora.
  Skóra jest sucha, witalności brakuje,
  A czym to skutkuje?
  Brakiem siebie pewności,
  Wiary w kosmetyki – skuteczności.
  Skóra potrzebuje nawilżenia,
  Odzyskania blasku – bez wątpienia.
  Kosmetyki Dermedic w mojej łazience nie stoją,
  A może właśnie one byłyby dla mojej skóry ostoją.
  Dlatego przyznam się bez dwóch zdań,
  Iż na przetestowanie kosmetyków Dermedic chrapkę mam.

  OdpowiedzUsuń
 37. obserwuję na FB jako Krystyna H.
  obserwuję Dermedic jako r.helt
  e-mail: r.helt@wp.pl
  Chcę wypróbowac dermokosmetyki Dermedic, ponieważ chciałabym zrobic wszystko dla ciała tak jak natura chciała!

  OdpowiedzUsuń
 38. Obserwuję jako: ZajacKicak
  - Dermedic obserwuję jako Kasia D.
  - Mój mail to ZajacKicak@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: Chcę wypróbować dermokosmetyki Dermedic, ponieważ nigdy nie miałam niczego z tej firmy i chętnie bym sobie potestowała, coś czego nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 39. - Obserwuję jako diggerowa
  - Dermedic obserwuję jako Amanda A.
  - Mój mail to diggerowa@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: kosmetyki Dermedic chciałabym wypróbować ponieważ mam bardzo, ale to bardzo wymagającą skórę, która potrzebuje specjalnej troski...a wraz z nadejściem zimy aż woła o dogłębne nawilżenie. Maskę chciałabym zastosować również jako uzupełnienie kuracji z kwasami, bo czuję, że mogłaby rozwiązać problemy związane z łuszczeniem się & przesuszeniem cery.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 40. Obserwuję jako: Kosmetyczna Kraina
  Dermedic obserwuję jako: Aneta S.
  Mój email: kosmetyczna.kraina@gmail.com

  Mam cerę mieszaną ze skłonnością do sporego świecenia się strefy T.
  O ile na stan na mojej twarzy nie mogę narzekać, to, niestety, zawsze mam problem ze znalezieniem i właściwym doborem kosmetyku nawilżającego. Albo jest ono niedostateczne, albo kosmetyk mnie zapycha. Byłoby mi niezmiernie miło móc zapoznać się i przetestować kosmetyki marki Dermedic.
  Być może ten zestaw, z troszeczkę wyższej jakościowo i cenowo półki, byłby idealny dla mojej skóry.

  OdpowiedzUsuń
 41. - Obserwuję jako Vejjs.
  - Dermedic obserwuję jako Aśka Sz.
  - Mój mail to: eiif@o2.pl
  - Odpowiedz na pytanie:Szukam jakiś skutecznych kosmetyków które uczyniłyby moją skórę bardziej nawilżoną, będąc w szkole na jednych z zajęć dowiedziałam się iż moja skóra nie jest sucha a już przesuszona więc próbowałam ratować się czym tylko można. Niestety jak dotąd nie znalazłam nic skutecznego. Z kosmetykami Dermedic nie miałam jeszcze do czynienia więc bardzo chętnie bym je przetestowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. - Obserwuję jako eweska
  - Dermedic obserwuję jako Ewelina Z
  - mail zych81@tlen.pl
  - Odpowiedź na pytanie - Moja skóra potrzebuje bardzo dużego nawilżenia praktycznie 24godziny na dobę, aby nie powróciły suche łuszczące plamy jak i łuszczenie się skóry. Dzieki odpowiedniej pielęgnacji i nawilżeniu skóry łzs nie jest już takie straszne.

  OdpowiedzUsuń
 43. - Obserwuję jako thecolourfulsummer
  - na facebooku Anna P.
  - Dermedic obserwuję jako Anna P.
  - Mój mail to: perfectly123@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Mam buźkę tłustą z tendencją do trądziku. Jesień to jest gorszy czas dla mojej twarzy - zawsze coś wyskakuje, ciężko się goi. W tym czasie moja buzia jest strasznie przesuszona, gdyż za oknem jest strasznie zimno. Kosmetyki Dermedic byłyby dla mnie idealne, ukoiły by moją skórę - przywróciłyby jej odpowiednie nawilżenie :)

  OdpowiedzUsuń
 44. - Obserwuję jako Calliope
  - Dermedic obserwuję jako Paulina K.-R.
  - Mój mail to calliopevisage@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: Moja cera nie cierpi jesieni i zimy - od chwili włączenia ogrzewania u mnie w domu i w pracy cały czas czuję dyskomfort ściągniętej i przesuszonej skóry (pomimo mieszanej cery). Zużywam kremy nawilżające na kilogramy, ale żaden nie jest na tyle skuteczny, żeby przynieść oczekiwany efekt - nadal czuję ściągnięcie i przesuszenie... Myślę, że zestaw Hydrain3 pomógłby mi z moim problemem, tym bardziej, że posiadam płyn micelarny z tej serii, z którego jestem zadowolona. Poza tym miło byłoby podarować skórze jakąś odmianę, gdyż poza pojedynczymi przypadkami, kiedy używałam toników lub płynów micelarnych nie miałam większej styczności z dermokosmetykami, a produkty Dermedic wydają się być zachęcające i wzbudzają zaufanie.

  OdpowiedzUsuń
 45. Obserwuję jako Laures Majere
  - na facebooku Laures Majere
  - Dermedic obserwuję jako Laures Majere
  - Mój mail to: lauresmajere@poczta.onet.pl

  Odp : Mam tłustą cerę kosmetyki nie byłyby więc dla mnie tylko dla mojej mamy. Moja mama ma bardzo suchą cerę a ostatnio jeszcze mocno schudła. Mamy jest połowa dosłownie ( waży ok 70 kg teraz ) natomiast na odchudzaniu mocno ucierpiała jej twarz. Dlatego gdybym wygrała kosmetyki podarowałabym mamie na gwiazdkę.

  OdpowiedzUsuń
 46. - Obserwuję jako deAnna
  - na facebooku Anna G.
  - Dermedic obserwuję jako Anna G.
  - Mój mail to: ajka6@op.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Ze względu na swój odmienny stan (ciąża:)) moja cera zmieniła swoje dotychczasowe preferencje. Dziękuję naturo!!! Chętnie przekonam się jak to jest mieć mega nawilżoną cerę. Poza tym nigdy nie miałam w ręku tych kosmetyków, a jestem otwarta na wszelkie nowinki kosmetyczne.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 47. Obserwuję jako: Sylv + na fb jako Sylwia Ch.
  - Dermedic obserwuję jako: Sylwia Ch.
  - Mój mail to: sylweczka2610@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Chciałabym wypróbować te kosmetyki, ponieważ w sezonie jesienno-zimowym moja skóra szaleje. Nagle pojawiają się na niej wypryski, które muszę leczyć mocniejszymi kremami. Te bardzo ją przesuszają. Dodatkowo zimno na zewnątrz i rozpoczęty już sezon grzewczy w mieszkaniach nasilają przesuszenie mojej skóry. Potrzebuje ona dobrego i skutecznego nawilżenia. Zwykłe drogeryjne kremy nie wystarczają. Bardzo chciałabym dostać te produkty, bo mnie zwyczajnie na nie nie stać. Stojąc przed wyborem kupna szalika i czapki na zimę a kupna drogiego kremu nawilżającego muszę wybrać czapkę i szalik. Drogi krem to dla mnie luksus, który teraz jest dla mnie nieosiągalny.

  OdpowiedzUsuń
 48. - Obserwuję jako Zzielona
  - Dermedic obserwuję jako Agata S.
  - Mój mail to zzielona@gmail.com
  - Dawno, dawno temu, za górami, za lasami pewna kobietka o suchej cerze wybrała się do drogerii, celem zakupienia jakiejś magicznej mikstury, która pomogłaby jej nawilżyć nieco skórę twarzy bez nadmiernego jej obciążania. I tak złota wróżka poradziła jej zakupienie, do tego w bardzo promocyjnej cenie tajnej substancji o nazwie Dermedic Hydrain 2. I tak kobietka zakochała się w tym kremie, że gdy teraz usłyszała o wersji numer trzy zapragnęła jej mieć z całego serca, bo cóż to się stanie, jeśli okaże się, że owa mikstura jest JESZCZE lepsza? :) Jej cera oszaleje z radości!

  OdpowiedzUsuń
 49. - Obserwuję jako Nimva
  - Dermedic obserwuję jako Alicja S.
  - Mój mail to nimva@op.pl
  - Odpowiedz na pytanie: Moja cera jest pijakiem. Tak, wreszcie odważyłam się przyznać do tego publicznie i już wiem, że nie muszę się za nią wstydzić. Jej nałóg pogłębia się w okresie jesienno-zimowym, pewnie ze smutku ze stanu pogody.. Próbowałam z nią rozmawiać, relakswoać i robić uspokajające masaże, ale nic z tego. Buntowniczo odpowiada mi suchymi plackami i łuszczeniem w najbardziej strategicznych miejscach. To najgorsza cecha nałogówców. Szantaż i grożenie, a później branie na litość. No i jak tu nie uledz? Nie mogłam nie zgłosić się do tego konkursu. Moja cera jest zaraz przy oczach i nie miałam jak ukryć przed nią tego postu :) Napięła się i nie odpuściła, póki nie zaczęłam pisać zgłoszenia. Teraz jest trochę ugłaskana, ale z niecierpliwością czekamy na wyniki, a ja osobiście na spokój :)

  OdpowiedzUsuń
 50. - Obserwuję jako Minariko a na fb Mona J.
  - Dermedic obserwuję jako Mona J.
  - Mój mail to minariko@o2.pl
  - Odpowiedz na pytanie:
  Chciałabym przetestować kosmetyki Dermedic ponieważ obecnie moja skóra znajduję się w nie najlepszym stanie. Właśnie zaczęłam stosować kwasy a moje kremy nie dają rady z nawilżaniem. Nigdy nie miałam do czynienia z tą firmą więc może owa maska i krem okazałaby się dla mnie lekiem na suche skórki, ściągnięcie i pieczenie :)?

  OdpowiedzUsuń
 51. - Obserwuję jako chodzpomalujmojswiat
  - Dermedic obserwuję jako Marta U.
  - Mój mail to martiinka@gmail.com
  - Odpowiedz na pytanie: Od dobrych kilku lat stosuję maści i żele na receptę przepisane przez dermatologa. Niestety ich codziennie używanie strasznie przesusza mi skórę twarzy. Są dni, kiedy nałożenie makijażu graniczy z cudem: zwłaszcza w okolicy czoła i policzków skóra strasznie się łuszczy...Próbowałam już wielu kremów, emulsji i innych produktów, jednak nic nie potrafi na dobre poradzić sobie z tym problemem. Może seria Dermedic okaże się moim wybawcą?

  OdpowiedzUsuń
 52. - Obserwuję jako Marcepane
  - Dermedic obserwuję jako Martyna G.
  - Mój mail to marcepane.x@interia.pl
  - Odpowiedz na pytanie:
  Od dziecka mam ogromne problemy z suchością skóry, które niestety nasilają się w sezonie jesienno-zimowym. Suche powietrze w mieszkaniu spowodowane ogrzewaniem oraz coraz niższa temperatura na zewnątrz niestety robią swoje i w efekcie moje skóra potrafi odchodzić wręcz płatami. Cały czas szukam odpowiedniego kremu, który da radę nawilżyć moją skórę, ale niestety efekty poszukiwań są marne. :)

  OdpowiedzUsuń
 53. - Obserwuję jako Zła Kobieta
  - Dermedic obserwuję jako Aleksandra F.
  - Mój mail to olulunia@o2.pl
  - Odpowiedz na pytanie:
  Dlaczego chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic?
  Na pierwszy rzut oka moja skóra nie jest 'problemowa'. Jednak po bliższym przyjrzeniu się poszczególnym partiom twarzy widać, że jest przesuszona. Dodatkowo idzie zima i już wiem, jak bardzo będzie cierpieć skóra mojej twarzy. Dlatego pokładam nadzieję w Dermedic, który zapewne idealnie się mną zaopiekuje i to nie tylko podczas długich, zimowych dni ;)

  OdpowiedzUsuń
 54. - Obserwuję jako Mentality, na fb jako Joanna P.
  - Dermedic obserwuję jako Joanna P.
  - Mój mail to gaffofcards@gmail.com
  - Dlaczego ja? ;) Mam stosunkowo bardzo młodą cerę, która buntuje się przy zmianach pór roku - latem świecę się niemiłosiernie, zimą jestem sucha jak wiór. Wiosną/jesienią... Sama nie wiem jak jest, wielki misz-masz, kaprysy mojej twarzy są nieobliczalne. Przyznam szczerze, że kosmetyków Dermedic nie próbowałam, może i z błahych powodów - kieszeń licealistki nie jest na tyle wystarczająca, by próbować wszystkiego co może ocalić mi twarz w tych porach roku; nie mam również dostępu do Super-Pharm w moim mieście. Ciągle szukam nawilżacza idealnego, który nie sprawi większych problemów, niż te, które "goszczę" u siebie teraz na twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. - Obserwuję jako peniam (gfc) i Monika P (FB)
  - Dermedic obserwuję jako Monika P
  - Mój mail to peniamm@gmail.com
  - Chcialabym wyprobowac kosmetyki Dermedic z bardzo prozaicznej przyczyny - nastala jesien, jest coraz zimniej, wiec aura jest bardzo niekorzystna dla mojej cery. Zimno i wiatr na zewnatrz, a grzejniki i suche powietrze wewnatrz bardzo wysuszaja moja skore i potrzebuje inetnsywnej terapii nawilzajacej. Oczywiscie probuje rozne specyfiki, ale jeszcze nie znalazlam "tego jedynego" ;) Byc moze Dermedic sprosta moim, a wlasciwie mojej skory oczekiwaniom? Chcialabym bardzo dac mu szanse. Wiem, ze nie nie wymyslilam nic nowego, ale taka jest rzeczywistosc.. :)

  OdpowiedzUsuń
 56. - Obserwuję jako AnnaElizaM na Fb Anna M....
  - Dermedic obserwuję jako Anna M.....
  - eliza889@gmail.com
  -Chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic bo
  mogą okazać się lekiem na całe zło,
  którego doświadcza ma skóra,
  choć pewnie tak chciała natura.
  Skórę mam wrażliwą,często piecze i boli,
  odwodniona jest choć wbrew mej woli.
  Próbuję różnorako sobie z tym poradzić
  lecz niestety lubię przesadzić.
  Mieszam firmy,kosmetyki i z tego wychodzi,
  że potrafię mej skórze nieźle zaszkodzić.
  Gdybym Dermedic wypróbowała
  może bym się w tej marce zakochała?


  OdpowiedzUsuń
 57. Bardzo chcę wypróbować kosmetyki Dermedic, ponieważ moja skóra ostatnimi czasy jest sucha, zaczerwieniona, to dla mnie całkiem nowy problem. Do tej pory miałam raczej przetłuszczającą się skórę i żadnych niespodzianek, zaczerwień i uczucia ściągnięcia. Być może te wszystkie lata wysuszania tonikami i kremami dla cery tłustej sprawiły, że mam teraz odwrotny problem i zaczęłam mieć suchą i problemową skórę. Mam nadzieję, że Dermedic otuli moje policzki kołderką nawilżenia.

  Pozdrawiam Krystyna
  fb Cristina
  obserwuję jako Krokodylan
  kodle@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 58. Biorę udział :)
  - Na FB Obserwuję jako: Tatiana D.
  - Na blogu obserwuję jako: Tanika i Wojtas
  - Dermedic obserwuję jako: Tatiana D.
  - Mój mail to: tanika@mailmix.pl
  - Odpowiedz na pytanie:
  Kosmetyki Dermedic są przeze mnie lubiane i cenione, a to dla tego, że do tej pory posiadane i stosowane kosmetyki w pełni spełniły moje oczekiwania oraz zapewnienia producent, co z kolei udowadnia, iż firma przykłada wszelkich starań w trakcie tworzenia i produkowania swojego innowacyjnego asortymentu, solidność oraz dbałość o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, sprawia, że my, klientki, pragniemy je mieć, używać i cieszyć się w pełni swoją urodą, którą Dermedic uwydatnia i podkreśla za pomocą skutecznego działania swoich produktów. Nowa linia kosmetyków Hydrain 3 nie tylko kusząco prezentuje się, ale i ma wspaniały skład, nie poznałam jeszcze tych cudeniek, dla tego tu jestem, pragnę to zmienić, pragnę poczuć ich moc na swojej skórze, a potem podziwiać efekty, stawiając codziennie swoje ( piękne ) czoło nowym wyzwaniom - bo piękna kobieta, pewna siebie, potrafi wiele zadziałać, a piękno nasze kryje się w produktach Dermedic ♥

  OdpowiedzUsuń
 59. - Obserwuję jako Ave, oraz na FB jako Ewa K
  - Dermedic obserwuję jako Ewa K
  - Mój mail to zaczarowanaxd@gmail.com
  - Chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic, ponieważ pierwszy raz słyszę o tej firmie, borykam się z ogromną suchością skóry, którą ciężko jest mi zwalczyć (jak ostatnio się dowiedziałam, przez tarczycę :() i byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby było dane przetestować mi nawilżające kosmetyki :)

  OdpowiedzUsuń
 60. - Obserwuję jako: Anna Sikora
  - Dermedic obserwuję jako" Ania S.
  - Mój mail to: sikorka1111@gmail.com

  Spierzchnięta, sucha, zaczerwieniona i łuszcząca się skóra. Niewątpliwie tak mógłby zaczynać się zimowy horror z moją skórą w roli głównej. Aby do tego nie dopuścić należy podjąć szybkie i zdecydowane kroki. Myślę, że kosmetyki Dermedic mają doświadczenie w tej kwestii i skutecznie pomogą mojej skórze. Dlatego właśnie chciałabym je przetestować.

  OdpowiedzUsuń
 61. - Obserwuję jako : Marzena Próchniak (również na FB jako Marzena P.)
  - Dermedic obserwuję jako Marzena P.
  - Mój mail to: marzena84p@wp.pl
  - Odpowiedz na pytanie:

  Bardzo cenię sobie serię kosmetyków Hydrain 2, dlatego też chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic Hydrain 3, których nie miałam jeszcze okazji używać. Moja skóra jest przesuszona, szczególnie teraz, kiedy na dworze jest zimno i potrzebuje specjalistycznej pielęgnacji. Wierzę, że dermokosmetyki Hydrain 3 pomogłyby mi nawilżyć skórę mojej twarzy i sprawić, by znów zaczęła wyglądać promiennie i zdrowo.

  OdpowiedzUsuń
 62. - Obserwuję jako sensique100, na FB jako Elżbieta R.
  - Dermedic obserwuję jako Elżbieta R.
  - Mój mail to el.a@interia.pl

  Gdy sucho na buzi i skóra ma płacze,
  Z rozpaczy aż serce tak głośno kołacze!
  Co robić? Jak pomóc? Niech stanie się cud!
  I włączam Internet, tam blogów jest w bród!
  A jeden z najlepszych – „ Dezemka bloguje”
  Ona na pewno mnie uratuje :)
  Tam czytam: Dermedic, to właśnie ratunek
  Na Twój poważny ze skórą frasunek.
  Ukoi ją w mig, nawilży, wygładzi
  Z problemem sobie szybciutko poradzi.
  To prawda i wcale nie martwię się więcej
  Za pomoc Waszą dziękuję najgoręcej!

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe