Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Bobbi Brown Shimmer Brick Rose and The Pink Quartz

4/19/2017

Bobbi Brown Shimmer Brick 
Rose and The Pink Quartz
Cena: 219 zł
Pojemność: 10,3g
Dostępność: Douglas, Bobbi Brown

O produkcie:

Połyskujące pigmenty perłowe wyczarowują na policzkach naturalną opaleniznę. Odbijając promienie świetlne dodają skórze promiennego blasku. Poszczególnych kolorów można używać jako cieni do powiek lub łączyć je pędzelkiem tworząc własne kompozycje kolorystyczne dodające skórze twarzy słonecznego blasku. Odpowiedni również jako puder brązujący na dekolt.

Wiele lat temu absolutnie zakochałam się w shimmer bricku BB Nectar. Ciągle gdzieś z tyłu głowy na liście must have widniały kolejne kolorów pięciobarwnych cudów od Bobbi Brown. Niestety w Douglas obok Nectar'a są jeszcze dostępne jedynie dwa kolory - The Pink Quartz i Rose. Obydwa jakiś czas temu bez chwili wahania znalazły się moim koszyku. 
Uwielbiam te charakterystyczne dla marki opakowanie, które jest solidne (spadło mi wiele razy), nie brudzi się, doskonale dba o przechowywany produkt i jest z lusterkiem. Nie bez przyczyny nazywany produktem wielozadaniowym - używany jako róż, bronzer, rozświetlacz czy nawet cienie do oczu powinien, w mojej ocenie, znaleźć się w każdej kosmetyczce. 
Konsystencja idealna - ani za twardy, ani za miękki, choć napigmentowany i warto uważać z  nakładaniem kolejnych warstw, gdyż schodzi bardzo opornie. Efekt naturalny, świeży, rześki, takie prawdziwe hollywodzkie glow. Wydajność ogromna, zużywa się w tempie minimalnym. Trwałość bardzo dobra - naprawdę po wielu godzinach wciąż można go znaleźć na sobie. Jak dla mnie pozbawiony wad i wart w pełni swojej ceny. 
Rzadko się zdarza, ale to moje KWC :)

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Ależ bym przygarnęła takie cudo, ale ze względu na cenę muszę jeszcze poczekać :d

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten bardziej różowy jest świetny :)

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Subscribe