Nie wyrażam zgody na kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie ani jakiekolwiek inne używanie zdjęć, treści, elementów graficznych z mojego bloga.

Sephora Ultra delikatny żel micelarny do demakijażu

5/07/2017


Sephora 
Ultra delikatny żel micelarny do demakijażu


Cena i pojemność: 50ml-19zł, 400ml-55 zł
Dostępność: Sephora

O produkcie:

Ultra świeży i aksamitny żel micelarny do demakijażu. Skuteczność i szybkość demakijażu wodą micelarną zamknięta w formule bardzo delikatnego żelu.

Jak działa?
Micele, małe „kulki oczyszczające”, jednym gestem skutecznie usuwają zanieczyszczenia i makijaż twarzy, oczu i ust!

Plusy:
- Żelowa formuła zmniejsza tarcie skóry płatkiem kosmetycznym, a ekstrakt z chabra koi skórę.
- Idealna formuła do demakijażu wrażliwych stref twarzy.
- Koniec z uczuciem ściągnięcia skóry po demakijażu!
- Dwa ultra praktyczne formaty opakowań: XXL do użytku codziennego i mini format podróżny!
- Tolerancja testowana dermatologicznie i okulistycznie. Formuła odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.


Muszę Wam się przyznać, że do tego produktu podchodziłam od samego początku bardzo sceptycznie albowiem taka forma demakijażu jakoś mnie nie przekonuje. Wydaje mi się ona bliska z mleczkiem, których zwyczajnie nie lubię, choć bez jakiegoś konkretnego powodu. Także ten żel wylądował w mojej łazience z przysłowiowego braku laku ;) 
Na starcie od razu przekonała mnie butelka, uwielbiam taką formę aplikacji z pompką! Poza tym jest lekkie i plastikowe, a przy tym wydaje się całkiem solidne. Pompka działa super, jest higieniczna i dozuje tyle produktu ile dokładnie potrzebujemy.
Zapach mnie ani nie razi, ani nie jest specjalnie super. 
Do konsystencji antyfani mleczek muszą się przyzwyczaić, bo to pomiędzy mleczkiem, a płynem, lekko wodnisty żel można by rzec. Trzeba uważać, żeby nie spłynął z wacika.
No i działanie - jest świetne, nie mam zastrzeżeń. Radzi sobie błyskawicznie z każdym makijażem, czy to oka, czy twarzy, choć nie testowałam na tuszach wodoodpornych, bo tu zostaję przy dwufazach. Moja skóra nie jest po użyciu ani nadmiernie lepka, ani wysuszona czy ściągnięta. Jest zdecydowanie lekki i skuteczny - zaskoczenie roku :)
W dodatku mega wydajny, naprawdę mega bo już z dwa miechy używam, a wciąż mam jakieś 2/3 butli. 
Jak widać, nie warto się negatywnie nastawiać tylko trzeba szukać i próbować, bo można trafić na takie cudeńko :)

You Might Also Like

0 komentarze

INSTAGRAM

Subscribe